Sarus BI

18 Temmuz, 2011

EES’nin İş Zekası Platformunda Farkı Nedir?

EES olarak her zaman yeniliği takip etmekte ve hastanelerimize en iyi standartlarda hizmet sunmaktayız.

Sarus BI ile amacımız, yöneticilere doğru bilgiler sunarak net kararlar vermelerine yardımcı olmak, alt kademelere (doktorlar, hemşireler ve personel) gerekli uyarılarda bulunmalarını sağlamak ve yöneticilerin hem kendilerini hem de çalışanlarının performanslarını hastane için daha iyi seviyelere getirmelerine destek olmaktır.

Sarus BI Platformu

Sarus® ile oluşturduğunuz kurumsal hafızanızı Sarus® BI ile yönetebilirsiniz. Aktivite bazlı analizler ile mevcut performansın analizi gerçekleştirilebilir. Yapılan analizler ile başarılı ve eksik yönler gözlemlenebilir ve değerlendirilebilir. Böylece ulaşılmak istenilen hedefler için süreç planları hazırlanabilir, performans yönetimi başarılı bir şekilde gerçekleştirilebilir ve stratejik kararlar doğru bir şekilde alınır.

Sarus BI ile çalışanlar, sistem üzerinden kendi hedeflerini, hedefleri doğrultusunda yaptıkları çalışmaları ve gelişimlerini ve gelişmeye açık yönlerini takip edebileceklerdir.

Aynı zamanda yöneticiler, personelin kliniklerde yarattığı hizmet değerlerine ulaşabilmekte, personelin çalışma performans analizini yapabilmekte ve bu performanslarının kuruma yansıyan gelir değerlerini doğru ve hızlı bir şekilde ulaşabilmektedir.

Klinik verilerin bilgiye dönüşümü ile yapılan hizmetler ve fatura edilen tutarlar en alt detaylarına göre izlenebilmekte ve bu sayede hastanenin gelir – gider analizi daha hızlı ve doğru bir şekilde yapılabilmektedir.

Tüm işlemler, Sarus BI kullanıcılarının hesapları üzerinden, basit arayüz ve hızlı erişim ile gerçekleştirilebilmektedir. Böylece, hızlı veya stratejik kararlar alınırken bilgi işlem merkezine bağımlılık da ortadan kalkmaktadır.

Yorum yazın

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.