Kurumsal

Savunma sanayi ve e-Devlet konularında bilgi yönetim sistemleri tecrübesini, sağlık sektörüne de uygulayan EES; hastanelere ve kurumlara özgü süreçleri modellemede ve uyarlamada uzmandır.

Nesne tabanlı uygulama geliştirme platformu konusunda 1990’ların ortalarından bu yana çalışmakta olan firmamız; TÜBİTAK-TEYDEB tarafından desteklenen, web tabanlı e-İş Uygulama Geliştirme Platformu yardımı ile orta ve büyük ölçekli hastanelerin ve kurumların bilgi yönetim sistemleri ihtiyaçlarına çözümler sunmaktadır.

EES, sağlık sektöründe özellikle ülkemizin orta ve büyük ölçekli hastanelerin otomasyon ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştirdiği Türkiye’nin ilk %100 web tabanlı Sarus® Hastane Bilgi Sistemi’ni uygulamaya alarak teknolojisinin gücüyle sektöre önemli kazanımlar sağlamıştır.

EES, 2000 yılında kurulan ve bugün, dünya çapında 750’den fazla sağlık kurumuna görüntü yönetimi çözümü kurarak lider konumunda olan VISUS ile tüm ölçekteki kurum ve kuruluşlara JiveX PACS çözümünü sunmaktadır. DICOM standardizasyonu ve internet teknolojileri uygulamaları alanında sahip olduğu kapsamlı uzmanlığı ile VISUS, sağlık sektöründe karmaşık ve yenilikçi sistemlerin geliştirilmesi ve kurulması konusunda öncüdür.

EES’nin sunduğu PACS Platformu, mevcut hastane bilgi sistemi ile birlikte kusursuz olarak hizmet vermektedir. Sektörel standartlara uyumu ve pürüzsüz kurulumu ile radyologlar ve doktorlar, istedikleri her an tıbbi görüntülere ulaşabilmektedir. EES birçok hastaneye, son teknolojiye sahip PACS çözümü kurulumu ile kağıtsız ve filmsiz e-sağlık platformu sağlamıştır.

Sarus® Hastane Bilgi Sisteminin sahip olduğu yüksek teknolojik altyapı, sadece ülkemizin sağlık alanındaki ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde değil, aynı zamanda uluslararası pazarlara da hitap edecek seviyede tasarlanmıştır.

EES, Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye sıralamasında 2009 ve 2010 yıllarında 11., Deloitte Fast 500 EMEA’da ise 2009 yılında 123., 2010 yılında ise 165. sırada yer alarak ülkemizin ve Avrupa, Afrika ve Ortadoğu ölçeğinde en hızlı büyüyen firmalar arasında bulunuyor.

EES aynı zamanda, gelişmekte olan ülkelerde müteşebbisleri destekleyen, uluslararası bir sivil toplum kuruluşu olan Endeavor’un, etkin girişimciyi tespit etmek amacı ile düzenlediği onuncu Endeavor Ülke Jürisi’nde, Türkiye’yi temsil etmek üzere seçilmiştir.

Vizyonumuz

Hastanelere ve kurumlara daima gelecek 10 yılın teknolojileri göz önünde bulundurularak hazırlanan bilgi sistemlerini sunmak.

Misyonumuz

Bölgesel coğrafyamızda, orta ve büyük ölçekli sağlık kurumlarına yüksek teknoloji ve güvenilirliğe sahip, daima yenilikçi ürünleri sunmada lider olmak.

Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyetinin, değişen ve gelişen müşteri beklentilerinin tam ve doğru olarak karşılanmasıyla mümkün olacağının bilincinde olan kuruluşumuz; daima en son teknolojiyi sunmayı, eğitimli ve nitelikli personel ile kalite yönetim sistemini etkin bir şekilde uygulamayı, sürekli gelişimi ve değişimi temel felsefesi olarak ilke edinmiş ve ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesi ile kalite politikasını belgelendirmiştir.

Değerlerimiz

Kurumumuz; yenilikçilik, liderlik, sürekli gelişim inancı, güvenilirlik, kalite bilinci, iş ahlakına bağlılık, müşteri beklentilerini aşan katma değerli işbirliği ve verimlilik değerlerine sahiptir.

Size özel çözümler

"EES 15 yıllık bilişim sektörü tecrübesi ile kurumlara kalıcı, akılcı çözümler sunar. Görev kritik süreçlerde uzman olan EES size özel teknolojileri hayata geçirir."

Kurumsal