Staj Olanakları

ees’de Staj Olanakları

Üniversite bittiğinde kariyerinize nasıl yön vereceğiniz konusunda aklınızda soru işaretleri mi var? Geleceğiniz için planlar yapmaya başladınız ve size en uygun işin hangisi olduğunu yaşayarak öğrenmek mi istiyorsunuz? Bilişim sektörü ve şirketimizi yaşayarak öğrenebilmeniz için, siz üniversite öğrencilerine ees’de staj imkanı sunuyoruz.

Ees’de öğrenimleri süresince iş hayatıyla ve bilişim sektörü ile ilgili staj deneyimleri elde etmek isteyen öğrencilere her yıl yaz dönemi boyunca belirli sayıda staj olanağı sunulmaktadır.
Staj başvuruları her yılın Nisan-Haziran ayları arasında internet adresimizden on-line olarak kabul edilir ve staj olanağı sağlanacak adaylara bilgi aktarılır.

Staj Başvuru Koşulları:

ees’de staj yapmak isteyen öğrencilerin okullarından alacağı öğrenci belgesi ve staj görevlendirme ve uygunluğu yazısı, başvuru yapabilmeleri ve staja kabul edilebilmeleri için ön şarttır.

ees’de staj yapmak istiyorum

Demokratik ve şeffaf

"Etik değerlerin ön planda tutulduğu; demokratik, şeffaf, güven ve huzur veren bir çalışma ortamı sunabilen bir işveren olmanın gururunu yaşıyoruz."