İnsan Kaynakları

ees’nin en önemli başarı anahtarı insandır. Bu yüzden ees’de, İnsan Kaynakları Biriminin stratejik bir rolü vardır. Bilinçli çalışan, dürüstlüğü ve sabrı hiçbir zaman terk etmeyen, üstün kalite hedefinden vazgeçmeyen, müşteri odaklı, yardımlaşan, gelişmeye ve geliştirmeye hevesli insanların başarı azmi ve yaratıcılığı bizim enerjimizin kaynağıdır.

Biz, insan kaynağına verdiğimiz eğitim ve teknoloji desteğiyle bilgi teknolojileri sektöründe örnek gösterilebilecek bir düzey yakaladık. Bundan sonra da amacımız, müşteri isteklerinin ön planda tutulduğu, çalışanlarımızın yeteneklerini sergilemeye yönelik anlayışımızı geliştirmektir. “Gelecek 10 yılın teknolojisini kullanarak kurumlara özel bilgi teknolojileri çözümleri sunmak” hedefimizi, bizimle paylaşacak yeni arkadaşları aramızda görmeyi her zaman isteriz. ees, kariyerinde parlak bir gelişim yaşamak isteyen yetenekli gençlerle daha büyük hedeflere ulaşacaktır.

İnsan Kaynakları Birimi, ees’nin hedefleri doğrultusunda diğer birimlerle işbirliği içinde, başarıyı temel alan, çağdaş İnsan Kaynakları Programları’nı yürütür.

Demokratik ve şeffaf

"Etik değerlerin ön planda tutulduğu; demokratik, şeffaf, güven ve huzur veren bir çalışma ortamı sunabilen bir işveren olmanın gururunu yaşıyoruz."