Özellikler

Doküman Künye (Meta Data) ve Profil (Doküman Tipi) Bilgisi Tanımlama

Her dokümanın standart olarak üzerinde bulundurması gereken künye bilgilerinin, BIZdocs® tarafından tutulmasının yanında hem güvenlik hem de ilave indeksleme bilgileri oluşturmak amacıyla her kurum kendine özgü doküman profili (tipi) tanımlayabilmektedir.

Versiyon Kontrolü (Check-in, Check-out)

Dokümanların daha önce kullanılan versiyonları sistemde saklanmakta, istenildiğinde bu versiyonlara dönmek mümkün olmaktadır. BIZdocs® kullanıcıların istediği zaman önceki versiyonları görüntüleyebilmelerine ya da geçmişte kullanılan bir versiyona geri dönebilmelerine olanak sağlar.

Elektronik İmza ve BIZdocs®

Günümüzde kurumsal yapılar, dokümanlarında ıslak imza yerine elektronik imza kullanmak adına kaçınılmaz bir değişimin içerisine girmiş durumdadırlar. BIZdocs® ile dokümanlarınızı oluştururken ve yönetirken, kusursuz elektronik imza entegrasyonu sayesinde güvenli iş akışları oluşturabilir, dokümanlarınızı elektronik imza rahatlığıyla onaylayabilirsiniz.

Aktif Dizin (Active Directory – LDAP) Entegrasyonu

BIZdocs® Aktif Dizin (Active Directory – LDAP) ile tam ve kolay bir şekilde entegre olarak güvenliği ve kolay kullanıcı entegrasyonunu bir arada sunmaktadır.

İş Akış Yönetim Sistemi Entegrasyonu

Kurumların bünyesinde yaratılan veya arşivlenen dokümanlar, çoğu zaman belirli bir düzende iş akışlarının içerisine dahil olmaktadırlar. BIZflows® İş Akış Yönetim Sistemi, BIZdocs® ile entegre olarak kurum içerisinde iş akışlarının kurumlara özgü olarak oluşturulmasını ve güvenli bir şekilde yönetilmesini sağlar.

IFrame

BIZdocs®, kullanıcıların kolay çalışabilmesi adına, sistem içerisindeki MS Office dokümanlarının kendi penceresi üzerinden açılmasına olanak sağlamakta ve dosyalar kullanıcıların kendi PC’lerindeymiş gibi işlem yapmalarına izin vermektedir. Kullanıcı dostu IFrame adı verilen bu özellik sayesinde dokümanı kullanıcının bilgisayarına indirmeden, uzaktan erişerek düzenlemeler yapmak, paylaşmak ve arşivlemek mümkün olmaktadır.

Birlikte Çalışabilirlik

BIZdocs®, dokümanlar üzerinde grup çalışması yapılabilmesine imkan tanıyarak, kurum içerisinde sinerjinin ortaya çıkmasında önemli bir kaldıraç görevi üstlenir. Versiyon kontrolü (check-in, check-out) özelliği ile birlikte çalışma esnasında kullanıcıların birbirlerinin yaptıkları güncellemeleri kaybetmeden çalışabilmeleri sağlanmaktadır.

Gelişmiş Doküman Arama

BIZdocs®’un gelişmiş arama modülü sayesinde, dokümanla ilgili detaylı ve akıllı arama kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Hazırlamış olduğunuz detaylı arama kriterlerini şablon haline getirebilir ve bunları ortak paylaşıma sunabilirsiniz. Eğer dokümanın içeriği üzerinden arama yapmak istiyorsanız; BIZdocs®’un tam metin arama (Full Text Search) özelliğini kullanarak dokümanları, içerisinde geçen kelimelere göre arayabilirsiniz.

Kağıtlara Veda

BIZdocs® ile çalışmalarınızı yönlendirecek tüm dokümanlar 7 gün 24 saat ve her an her yerde yanınızda.

Özellikler